تاریخ ثبت خبر: 1396/2/4

نمایشگاه بین‌المللی فناوری و نوآوری «اینوتکس» از سوی پارک فناوری پردیس از تاریخ 2 تا 5 خردادماه امسال در محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی تهران برگزار می‌شود.

به گزارش ایسنا نمایشگاه فناوری و نوآوری یا اینوتکس مجمعی از فناوران، صنعتگران، دانشمندان و همچنین بازرگانانی است که علاوه بر معرفی خود در این بستر می‌توانند اطلاعات لازم از آخرین پیشرفت‌های صنعتی، دستاوردهای پژوهش علمی و ایده‌های اقتصادی و تکنولوژیکی در کشورهای پیشرو فناوری در جهان را به دست آورند.

در نمایشگاه سال گذشته (اینوتکس 2016)، تعداد 82 شرکت خارجی و 92 شرکت داخلی حضور داشتند و با برگزاری 150 جلسه مذاکره بین شرکت‌ها، 66 تفاهم‌نامه همکاری میان شرکت‌ها منعقد شد که تاکنون 8 قرارداد با ارزش حدودی 20 میلیون دلار به امضا رسیده است.

این رویداد با هدف تعریف همکاری‌های بین‌المللی فناوری-‌ تجاری، صادرات فناوری و محصول، ارتقای توان فناورانه شرکت‌های ایرانی، افزایش توان رقابتی شرکت‌های ایرانی در عرصه بین‌الملل و تسهیل فرآیند انتقال فناوری، بعنوان یک پروژه بین‌المللی در نظر دارد با برنامه‌ریزی‌ منسجم به بزرگترین رویداد تبادل فناوری منطقه تبدیل شود.

پارک فناوری پردیس و شرکت‌های فناور این مجموعه هم به عنوان یکی از مهمترین محورهای اصلی نمایشگاه اینوتکس به شمار می‌آیند که مجموعه پارک در نظر دارد با زمینه‌سازی و حمایت، روابط بین‌المللی شرکت‌های عضو پارک را توسعه دهد.

شرکت‌های متقاضی که دارای آمادگی تبادل فناوری هستند، تا 10 اردیبهشت ماه امسال مهلت دارند تا نسبت به ثبت نام خود اقدام کنند.

 

;

آدرس مرکز رشد رویش

تهران، خیابان انقلاب، چهار راه کالج، کوچه سعیدی، پلاک 5- کد پستی 1599616313
شماره تماس: 02188930150 شماره فکس: 02188930157
آدرس ایمیل: info@rooyesh.ir

موقعیت جغرافیایی

تماس با ما

برای ثبت تماس خود اطلاعات درخواست شده را وارد کنید.