تاریخ ثبت خبر: 1397/5/10

مرکز رشد رویش وابسته به جهاددانشگاهی در بیست و چهارمین نمايشگاه الکترونیک، کامپیوتر و تجارت الکترونیک (الکامپ) که از 6 الی 9 مردادماه در محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی تهران برگزار می‌شود، حضور دارد.

در غرفه مرکز رشد رویش، استارتاپ‌های توانمند در حوزه فناوری اطلاعات و ارتباطات از جمله یوزپیام، ایران هاروست، یوتاب، خبریو، تلوبال و دومینو حضور دارند. یکی از جذابیت‌های غرفه رویش، بازی جالب همراه با جوایز فناورانه‌ای است که در محل غرفه نصب شده و با استقبال گسترده شرکت کنندگان همراه شده است. جوایز این بازی در هر مرحله محصولات و خدمات استارتاپ‌های حاضر در غرفه است.

مرکز رشد رویش به عنوان اولین مرکز رشد وابسته به جهاددانشگاهی از سال 1382 فعالیت خود را آغاز نموده و تا کنون از حدود 200 واحد فناور در حوزه فناوری اطلاعات و ارتباطات حمایت کرده است. این مرکز در بسیاری از زمینه‌های فناوری اطلاعات و ارتباطات و توسعه علمی و فناوری به ویژه ارتباطات علمی و فناوری بین‌المللی فعال است.

در حال حاضر 14 استارتاپ حوزه فناوری اطلاعات و ارتباطات به عنوان زیرمجموعه رویش فعالیت می‌کنند که تعداد 2 استارتاپ غیراستقراری و بقیه مستقر هستند.

 

;

آدرس مرکز رشد رویش

تهران، خیابان انقلاب، چهار راه کالج، کوچه سعیدی، پلاک 5- کد پستی 1599616313
شماره تماس: 02188930150 شماره فکس: 02188930157
آدرس ایمیل: info@rooyesh.ir

موقعیت جغرافیایی

تماس با ما

برای ثبت تماس خود اطلاعات درخواست شده را وارد کنید.