تاریخ ثبت خبر: 1397/11/7

رویداد پیش شتابدهی رویش تِک روز شنبه 6 بهمن ماه با حضور میهمانان و تیم های پذیرفته شده برگزار شد. در افتتاحیه این رویداد ابتدا آقای سعید ابراهیمیان تسهیلگر رویداد در خصوص رویداد و برنامه زمانبندی آن توضیحاتی را ارائه نمودند. سپس افراد و تیم ها به معرفی خود پرداختند. در ادامه جهت اختصاص یک کوچ اختصاصی به هر تیم، کوچ ها پس از معرفی خود، به قید قرعه یک تیم را انتخاب نمودند.

کوچ های اختصاصی از جمله جناب آقای محمد حسین حامی، امیر زمانیها، امیر ایروانچی، امیرعلی ریاضی، سام صفوی، شهریار ناصح، علی شاهبندی، محمد شاهبندی، امیرحسین ثقه الاسلامی و خانم­ها منا نخعی، بهار مازندرانی و عاطفه ثقفی، هر کدام تجربیات زیادی در حوزه کسب و کار و کارآفرینی دارند و شکست ها و موفقیت های زیادی را در این حوزه ها تجربه کرده اند.

پس از اختصاص کوچ ها به تیم ها، جناب آقای دکتر شمس معاون پژوهش و فناوری دانشگاه شهید رجایی و جناب آقای دکتر اصغری رییس مرکز رشد رویش به عنوان برگزار کنندگان رویداد، صحبتی کوتاه با تیم ها نمودند.

تیم ها در این بین با کوچ های اختصاصی خود ارتباط گرفته و راهنمایی های لازم را دریافت نمودند.

در ادامه برنامه برخی حامیان از جمله سرکار خانم کتایون سپهری مدیر شتابدهنده منش، جناب آقای آرش سروری از آکادمی یونیتک، سرکار خانم رجبی از مؤسسه توسعه حقوقی فناوری اطلاعات و ارتباطات برهان و جناب آقای محسن رضوانیان از مرکز آموزش نیرا سیستم صحبت های انگیزشی با حاضرین داشتند. لازم به ذکر است که این افراد به عنوان مدرس، مشاور و منتور در این رویداد همکاری دارند.

در پایان برنامه، آقای محسن مولایی نسب یک بازی آموزشی تفریحی در حوزه کسب و کار اجرا نمودند.

رویداد پیش شتابدهی رویش تِک تا 7 اسفند به مدت 21 نیم روز ادامه دارد. در طی این رویداد کارگاه های آموزشی و کاربردی مختلفی از جمله شناخت گوهر وجود، خلق ایده، استارتاپ ناب، جذب سرمایه گذار، ارتباط مؤثر، نحوه ارائه به سرمایه گذار، شبکه سازی و تیم سازی، تولید محتوا، خلق برند، امدادرسانی به خود، دستیابی به بازار هدف، مسائل حقوقی استارتاپ ها و کارگاه های تخصصی حوزه اینترنت اشیا و کشاورزی هوشمند برگزار خواهد شد.

جهت اطلاع از اخبار و اطلاعات رویداد پیش شتابدهی رویش تِک به کانال تلگرام @rooyeshtech2019 بپیوندید.

;

آدرس مرکز رشد رویش

تهران، خیابان انقلاب، چهار راه کالج، کوچه سعیدی، پلاک 5- کد پستی 1599616313
شماره تماس: 02188930150 شماره فکس: 02188930157
آدرس ایمیل: info@rooyesh.ir

موقعیت جغرافیایی

تماس با ما

برای ثبت تماس خود اطلاعات درخواست شده را وارد کنید.