تاریخ ثبت خبر: 1397/11/24

به همت مرکز رشد رویش جهاددانشگاهی و دانشگاه شهید رجایی، "رویداد پیش شتابدهی رویش تِک" در حال برگزاری است.

رویداد پیش شتابدهی رویش تِک به همت مرکز رشد فناوری اطلاعات و ارتباطات جهاددانشگاهی و با همکاری دانشگاه شهید رجایی، از روز شنبه 6 بهمن ماه با حضور میهمانان و تیم های پذیرفته شده آغاز به کار کرده و در حال برگزاری است.

در نخستین روزهای برگزاری این رویداد، جناب آقای دکتر شمس معاون پژوهش و فناوری دانشگاه شهید رجایی و جناب آقای دکتر اصغری رییس مرکز رشد رویش به عنوان برگزار کنندگان رویداد حضور داشتند. همچنین سعید ابراهیمیان تسهیلگر رویداد در خصوص رویداد و برنامه زمانبندی آن توضیحاتی را ارائه نموده و افراد و تیم ها به معرفی خود پرداختند.

جهت اختصاص یک کوچ اختصاصی به هر تیم، کوچ ها پس از معرفی خود، به قید قرعه یک تیم را انتخاب نمودند و تیمها با کوچ های اختصاصی خود ارتباط گرفته و راهنمایی های لازم را دریافت نمودند. کوچ های اختصاصی این رویداد عبارتند از محمد حسین حامی، امیر زمانیها، امیر ایروانچی، امیرعلی ریاضی، سام صفوی، شهریار ناصح، علی شاهبندی، محمد شاهبندی، امیرحسین ثقه الاسلامی، منا نخعی، بهار مازندرانی و عاطفه ثقفی که هر کدام تجربیات زیادی در حوزه کسب و کار و کارآفرینی دارند و شکست ها و موفقیت های زیادی را در این حوزه ها تجربه کرده اند.

افرادی که به عنوان مدرس، مشاور و منتور در این رویداد همکاری دارند عبارتند از: کتایون سپهری مدیر شتابدهنده منش، آرش سروری از آکادمی یونیتک، خانم رجبی از مؤسسه توسعه حقوقی فناوری اطلاعات و ارتباطات برهان، محسن رضوانیان از مرکز آموزش نیرا ، محسن مولایی نسب بنیانگذار دومینو، احسان نوری بنیانگذار تله طب، رضا ایازی ، هدی مراغه ای مشاور و مدرس تامین مالی نوآوری، حامد بیدی مدیرعامل مرکز طراحی اسپیرال و مهران پیروز مدیرعامل شرکت اندیشه گستر رویش

طی این رویداد تاکنون کارگاه های آموزشی و کاربردی مختلفی از جمله شناخت گوهر وجود، خلق ایده، استارتاپ ناب و بوم ناب، اعتبارسنجی ایده و mvp ، امدادرسانی به خود، کارگاه تخصصی کشاوری هوشمند، تفکر طراحی، خلق سنجه و سنجیدن و ارتباط مؤثر برگزار شده است و چندین داستان سختکوشی توسط افراد با تجربه این حوزه از جمله آقای فریدون کورنگی و آقای پویا پیرحسینلو بیان شده است.

عنوان داستان سختکوشی آقای فریدون کورنگی "سفر به سرزمین عجایب" بود که با الهام از آلیس در سرزمین عجایب  ارائه شد و بسیار الهام بخش، جذاب و تاثیر گذار بود.

داستان سختکوشی پویا پیرحسینلو به سه بخش اصلی تقسیم‌شده بود.

۱- قصه آروان از تولد با ۴ هم بنیانگذار  و رسیدن به شصت نیروی کاری.

۲- قصه جذب سرمایه و ارزش گذاری فعلی و نحوه انتخاب سرمایه گذار و پیشنهاداتی درباره ریزه کاری های جذب سرمایه

۳- ساختار غیر مرسوم ابرآروان (غیر سلسله مراتبی)

همچنین روز نهم رویداد، در آکادمی یونیتک برای تیم های شرکت کننده فیلمی نمایش داده شد و توسط حاضرین و افراد با تجربه این حوزه تحلیل شد.

شایان ذکر است رویداد پیش شتابدهی رویش تِک تا 7 اسفند ماه به مدت 21 نیم روز از ساعت 14 الی 19 در محل کارخانه نوآوری "های وی" واقع درتهران اتوبان صیاد شیرازی، بالاتر از اتوبان صدر، گلزار جنوبی، 12 متری ولیعصر، انتهای بن بست قائم ادامه دارد.

در ادامه این رویداد کارگاه های تنوع فرهنگی- تنوع پیشرفت، خلق برند، کاربرد اینترنت اشیا در انرژی، نحوه ارائه به سرمایه گذار، شبکه سازی و تیم سازی، تولید محتوا، دستیابی به بازار هدف، جذب سرمایه گذار و مسائل حقوقی استارتاپ ها برگزار خواهد شد.

از علاقه مندان دعوت می گردد جهت اطلاع از اخبار و اطلاعات رویداد پیش شتابدهی رویش تِک و هماهنگی حضور در کارگاه ها به وب سایت رویش به کانال رویداد به نشانی @rooyeshtech2019  مراجعه فرمایند.

;

آدرس مرکز رشد رویش

تهران، خیابان انقلاب، چهار راه کالج، کوچه سعیدی، پلاک 5- کد پستی 1599616313
شماره تماس: 02188930150 شماره فکس: 02188930157
آدرس ایمیل: info@rooyesh.ir

موقعیت جغرافیایی

تماس با ما

برای ثبت تماس خود اطلاعات درخواست شده را وارد کنید.