تاریخ ثبت خبر: 1397/12/12

" اختتامیه رویداد پیش شتابدهی رویش تِک" که از اوایل بهمن ماه آغاز به کار کرده بود، با حضور محمدصادق بیجندی، معاون آموزشی جهاد دانشگاهی و رییس سازمان تجاری سازی و حمیدرضا مختاری مشاور وزیر جهاد کشاورزی و جمعی از داوران، مدرسین و منتورها برگزار شد.رویداد پیش شتابدهی "رویش تِک" از روز شنبه ۶ بهمن آغاز به کار کرد. اﯾﻦ روﯾﺪاﺩ ﺑﺎ ﻣﺤورﯾﺖ ﮐﺸﺎورزی هوﺷﻤﻨﺪ و اﯾﻨﺘﺮﻧﺖ اﺷﯿﺎء ﺑﺎ همکاری دانشگاه شهید رﺟﺎﯾﯽ و ﻣﺮﮐﺰ رﺷﺪ ﻓﻨﺎوری اﻃﻼﻋﺎت و ارﺗﺒﺎﻃﺎت جهاد دانشگاهی (روﯾﺶ) ﺩر راﺳﺘﺎی اﯾﺠﺎﺩ ﺑﺴﺘﺮ مناسب جهت شناسایی، جذب و رشد ایده‌های نوآورانه در حوزه‌های مرتبط با فناوری برگزار شد.

طی این رویداد کارگاه‌های آموزشی و کاربردی مختلفی برگزار شد. 

در مراسم اختتامیه این رویداد که روز گذشته در محل صندوق نوآوری و شکوفایی وابسته به نهاد ریاست‌جمهوری برگزار شد، ابتدا سعید ابراهیمیان تسهیلگر رویداد و مجری برنامه توضیحاتی در خصوص رویداد ارایه نمود. سپس مشاور وزیر جهاد کشاورزی به ایراد سخنرانی پرداخت.

مختاری از راه‌اندازی اتاق استارتاپ‌ها در وزارت جهاد کشاورزی خبر داد. وی با اشاره به آمادگی وزارت جهاد کشاورزی برای استفاده از حضور فعالتر استارتاپ‌ها در زنجیره تأمین محصولات کشاورزی گفت: یکی از برنامه‌هایی که با جدیت دنبال می‌کنیم استفاده از ظرفیت استارت‌آپ‌های بخش کشاورزی در تولید و توزیع مرغ است تا به این ترتیب از کیفیت مرغ‌هایی که به بازار عرضه می‌شود اطمینان حاصل کنیم و نرخ آن را به حداقل برسانیم.

در ادامه این مراسم محسن مولایی نسب بنیانگذار استارتاپ دومینو در سخنانی نقش زمان در پیشبرد هدف استارتاپها را بیان نمود. سپس معاون آموزشی جهاد دانشگاهی در سخنان کوتاهی «شناخت بازار و فروش» را اصلی‌ترین نیاز امروز استارت‌آپ‌ها عنوان کرد.
در ادامه مراسم معصومه مداح، معاون فناوری مرکز رشد رویش و دبیر علمی رویداد، گزارشی از روند برگزاری این رويداد 21 روزه ارایه نمود.

 اقای مهندس ذاکرزاده نماینده مدیرعامل بانک کشاورزی نیز  در خصوص امکانات و فعالیتهای بانک کشاورزی توضیحاتی را ارایه نمود.
 در ادامه ، ۸ تیم که در رویداد شرکت کرده بودند، در حضور 4 داور و سایر حاضرین، به ارائه ایده های خود پرداختند.
  اسامی تیمهای برتر توسط هیات داوران اعلام و از آنها تقدیر شد.

رویداد پیش شتابدهی "رویش تِک" با قدردانی از داوران و مدرسین پایان یافت.

;

آدرس مرکز رشد رویش

تهران، خیابان انقلاب، چهار راه کالج، کوچه سعیدی، پلاک 5- کد پستی 1599616313
شماره تماس: 02188930150 شماره فکس: 02188930157
آدرس ایمیل: info@rooyesh.ir

موقعیت جغرافیایی

تماس با ما

برای ثبت تماس خود اطلاعات درخواست شده را وارد کنید.