تاریخ ثبت خبر: 1398/8/25

گردهمایی روسا، معاونان و دبیران پارک‌ها، مراکز رشد و مراکز نوآوری و شکوفایی جهاددانشگاهی، ۲۲ و ۲۳ آبان‌ماه به همت سازمان تجاری‌سازی فناوری و اشتغال دانش‌آموختگان جهاددانشگاهی و با مشارکت دانشگاه علم‌وفرهنگ و پارک ملی علوم و فناوری‌های نرم و صنایع فرهنگی وابسته به این نهاد در تالار زنده‌یاد کاظمی آشتیانی دانشگاه علم‌وفرهنگ برگزار شد. در این مراسم از دو واحد فناور "باغ بازار" و " یونش" مستقر در مرکز رشد رویش ، با حضور آقای دکتر طیبی رییس جهاد دانشگاهی، آقای دکتر کشمیری، مدیرکل دفتر برنامه‌ریزی امور فناوری وزارت علوم، تحقیقات و فناوری و جمعی از مدیران مراکز جهاد دانشگاهی تقدیر شد.

"باغ بازار" یک استارت آپ کشاورزی ایرانی و از واحد های فناور مستقر در مرکز رشد رویش است که بستر آنلاینی را برای برگزاری رویدادهای کشاورزی ایرانی به وجود آورده است. خانواده ها در "باغ بازار" ها شرکت می کنند چون می توانند محصولات کشاورزی مورد نیازشان را به فصل خودش از کشاورزان شناخته شده و مسئولیت پذیر، به صورت مستقیم و بی واسطه خریداری کنند و هر محصول را همراه با شناسنامه ی آن، درب منزل یا محل کارشان تحویل بگیرند. "باغ بازار" همچنین دارای عنوان شرکت خلاق از معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری است.

ناوگان کامیونتی توزیع سوخت هوشمند "یونش" به همت متخصصان شرکت زنجیره تامین هوشمند انرژی، مستقر در مرکز رشد فناوری اطلاعات و ارتباطات جهاد دانشگاهی (رویش) ، بومی‌سازی، طراحی، نصب و اجرا شد. سامانه مدیریت هوشمند توزیع سوخت برای اولین بار در کشور با بهره گیری از توان داخلی ساخته شده است  و تاثیرات به سزایی بر بهبود عملکرد ناوگان ، کاهش آلایندگی ناشی از حرکت ناوگان و کاهش هزینه های استهلاک ناوگان توزیع سوخت یونش میشود.

;

آدرس مرکز رشد رویش

تهران، خیابان انقلاب، چهار راه کالج، کوچه سعیدی، پلاک 5- کد پستی 1599616313
شماره تماس: 02188930150 شماره فکس: 02188930157
آدرس ایمیل: info@rooyesh.ir

موقعیت جغرافیایی

تماس با ما

برای ثبت تماس خود اطلاعات درخواست شده را وارد کنید.