داستان ما

در سال­های اولیه دهه 80 ، مرکز رشد رویش با هدف حمایت از تیم های دارای ایده­های فناورانه در حوزه فناوری اطلاعات و ارتباطات، توسط جهاد دانشگاهی شکل گرفت. پس از یک سال فعالیت، رویش با همکاری شهرک علمی تحقیقاتی اصفهان و پارک علم و فناوری یزد، برنامه InfoDev بانک جهانی را  با هدف ارتقای سطح کیفی و کمی خدمات مراکز رشد انجام داد.

موازی با انجام فعالیت­های مرتبط با این حوزه و کسب دانش در این زمینه، به منظور انتقال این دانش و تجربه و توسعه مفاهيم كسب و كارهاي دانش بنيان و مدل­هاي عملياتي مراكز رشد و پارك­هاي علم و فناوري، فصلنامه رشد فناوری را منتشر نمود.

اين فصلنامه داراي مجوز علمي – ترويجي از كميسيون نظارت بر نشريات وزارت علوم تحقيقات و فناوري و دارای پروانه انتشار از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی است و تا به امروز نیز، سالی 4 شماره از این فصلنامه بصورت مرتب منتشر می­گردد. در سال 1390، رویش پس از 8 سال فعالیت در اکوسیستم فناوری و نوآوری، موفق به اخذ مجوز قطعی از وزارت علوم، تحقیقات و فناوری شد.

رویش فراتر از یک مرکز رشد، تا انتهای مسیر همراه با استارتاپ­هاست و با فراهم کردن محیطی صمیمی و شبکه ارتباطی قوی، به رشد و توسعه استارتاپ­ها کمک می­کند. تاکنون از بیش از 250 استارتاپ حوزه فناوری اطلاعات و ارتباطات حمایت کرده و در حال حاضر پذیرای تیم­های فناور است.

اگر در کسب و کار خود نیاز به کمک دارید، می­توانید روی ما حساب باز کنید.

به رویش بپیوندید

همین حالا به ما بپیوندید!

درخواست خود را برای پیوستن به رویش ثبت کنید، تا در اسرع وقت با شما تماس بگیریم.