نام واحد فناور: رهاورد همراه افق

مدیر عامل: زهره آهنگر

مدیر اجرایی: جاوید بندرچی

آدرس ایمیل: info@raha.digital

وب سایت: daneshjoam / cartbama

محصول/ خدمت:  ارایه کارت هدیه خدمات شرکت های معتبر ایرانی و خارجی (کارت با ما) و تخفیف کالا و خدمات از تامین کنندگان به دانشجویان (دانشجوام)

این شرکت فعالیت برنامه نویسی برای تهیه بستری برای پخش موسیقی در فضای مجازی را به صورت غیر رسمی در سال ۱۴۰۰ اغاز و هم زمان برای کسب مجوز تاسیس نشر دیجیتال از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی اقدام نمود.  پس از دریافت مجوز تاسیس؛ ‌اقدامات ثبت شرکت با نام ندای افق ترانه در دستور کار قرار گرفت و این امر در خرداد سال ۱۴۰۱ محقق شد و مجوز تاسیس هم به پروانه بهره برداری ۵ ساله تبدیل شد.

فعالیت تیم برنامه نویسی در حوزه گفته شده تا اواسط سال ۱۴۰۱ ادامه داشت که در آن زمان به دلایلی صلاح دانسته شد که سرمایه گذاری در پیشبرد پروژه مزبور بسیار کند شده و ارایه دو محصول دیگر در دستور کار قرار گرفت. محصول اول با عنوان سایت کارت در اواخر سال ۱۴۰۱ معرفی شد که در آن  کارت هدیه خدمات شرکت های معتبر ایرانی و خارجی عرضه می شود. در این سامانه علاوه بر کارت های هدیه متداول؛  کارت هدیه دست اندرکاران مطرح بازار در حوزه موسیقی و فیلم نیز ارایه می شود و از این طریق و به صورت ریالی قابل تامین است. سایت کارت با ما موفق به کسب  «اینماد» و «نشان ملی» ثبت گردید. محصول دوم با نام هدف دانشجوام مقرر است که در روز دانشجو سال ۱۴۰۲ معرفی شود که به ارایه تخفیف کالا و خدمات از تامین کنندگان به دانشجویان اختصاص خواهد داشت.

همین حالا به ما بپیوندید!

درخواست خود را برای پیوستن به رویش ثبت کنید، تا در اسرع وقت با شما تماس بگیریم.