نام واحد فناور: شرکت تعاونی زیست راه دانش

مدیر عامل: غلامرضا کاکاء

آدرس ایمیل: info@behsoftco.ir

وب سایت: zistrad.ir

محصول/ خدمت : میکروسکوپ و تجهیزات آزمایشگاهی

شرکت تعاونی زیست راه دانش با بهره گیری از متخصصان و کادری مجرب در زمینه طراحی و تولید تجهیزات آزمایشگاهی و نرم افزاری در حوزه های مهندسی، مهندسي پزشکی و فن آوری اطلاعات داراي فعاليت مي باشد. در این شرکت انواع میکروسکوپ‌های ساخت ایران، انواع سرنگ پمپ مکشی و تزریقی آزمایشگاهی قابل برنامه ریزی تا 99 ساعت تزریق در حد نانولیتر، انواع جت پلاسما، دو نوع دوربین عکسبرداری میکروسکوپی دیجیتالی 2 و 5 مگاپیکسل با نرم افزار مربوطه جهت اندازه گیری های زنده یا live و ذخیره آن، انواع نگهدارنده یا هولدر موبایل یا موبایل اداپتور برای عکسبرداری میکروسکوپی با نرم افزار اندرویدی مربوطه جهت آموزش از راه دور، الکتروریسی پرتابل، مجموعه رنگ آمیزی بافت، هود زیست ایمنی، نرم افزار اندازه گیری‌های میکروسکوپی و پردازش تصویر، اسکفولدهایی از نانوالیاف زیست تخریب پذیر و غشا نازک دارای سلول‌های بنیادی و سامانه های مدیریت طرح‌های پژوهشی و تشخیص توجه و خواب آلودگی طراحی و تولید می شود. این شرکت همچنین در زمینه خرید و فروش برندهای مختلف میکروسکوپ‌های بیولوژی، متالورژی، فلورسنت، کشت سول و انواع مختلف استریومیکروسکوپ (لوپ) فعالیت دارد.
اين شركت با داشتن چهار عضو هيات علمي دانشگاه با مدارک فوق تخصص گوارش، فوق تخصص روماتولوژی، متخصص علوم تشریح با گرایش جنین شناسی و متخصص علوم تشریح با گرایش مهندسی بافت و همچنين سه كارشناس به عنوان اعضا شركت با مشاوره و همكاري محققان كارشناس ارشد ليزر، پلاسما، مکانیک، الکترونیک، مکاترونیک، کامپیوتر و اپتيك مشغول به فعاليت مي باشد.
شرکت هم اکنون در مرکز رشد زیست فناوری دانشگاه علوم پزشکی بقیه الله (عج) مستقر میباشد. شرکت با حضور در شش دوره نمایشگاه تجهیزات و مواد ساخت ایران معاونت علمی ریاست جمهوری توانسته است نیازهای دانشگاه‌ها و مراکز تحقیقاتی متعددی را در حوزه کاری مرتبط تامین نماید.
شرکت توانسته است تاییدیه‌های متعددی را از اساتید دانشگاهی در خصوص تجهیزات تولیدی دریافت نماید. شرکت همچنین دارای پروانه بهره برداری از سازمان صنعت، معدن و تجارت استان تهران، گواهینامه محصول دانش بنیان از سازمان ملی استاندارد ایران، مجوز فروش از اداره کل تجهیزات پزشکی، اعتبار نامه کنترل کیفیت رسانه‌ها و وسایل آموزشی از وزارت آموزش و پرورش، دو ثبت اختراع و مجوز تولید از وزارت ارشاد در خصوص نرم افزار هیستولب و همچنین تاییدیه فنی این نرم افزار از شورای آلی انفورماتیک می باشد.

همین حالا به ما بپیوندید!

درخواست خود را برای پیوستن به رویش ثبت کنید، تا در اسرع وقت با شما تماس بگیریم.